Ehitusjärelevalve
Vali leht
Projekt
Vali leht
Labor
Vali leht
Ehitusjärelvalve
Ettevõtte tutvustus

P.P. Ehitusjärelevalve sai alguse P.P. Ehitus OÜ´st mis asutati 1991.a ning põhitegevuseks oli ehitusteenuse pakkumine. 2003.a alustati omanikujärelevalve teenuse (sh. insenertehnilised konsultatsioonid, ekspertiisid jms) pakkumisega. P.P. Ehitusjärelevalve OÜ alustas tegevust 01.06.2006.a ning tegutseme üle Eesti.

P.P. Ehitusjärelevalve OÜ peamisteks tegevusaladeks on:

  • OMANIKUJÄRELEVALVE
  • KONSULTATSIOON
  • EKSPERTIIS/MÕÕDISTUS
  • PROJEKTIJUHTIMINE
  • KREDEX`I TEHNILINE KONSULTANT

Projektide teostamine algab alati Tellija lähteülesande hoolika tundma õppimisega ning vastav tegevus kavandatakse, viiakse ellu ja antakse üle Tellijale alati täpselt vastavalt Tellija soovile. Tellija usalduse õigustamine on meie pidev soov ning vajadus.

Meie klientideks on väga suures osas riikliku sektori asutused, seda nii omanikujärelevalve ja ehituse projektijuhtimise, kui ka ehitusprojektide ekspertiiside teostamise/korraldamise ning projekteerimise ja ehituse riigihangete ettevalmistamise osas.
Näitena võib välja tuua: Kaitseministeerium, Siseministeerium, Sotsiaalministeerium, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ning Kultuuriministeeriumi haldusalas olevad asutused, Maanteeamet, Kaitseliit, AS Riigi Kinnisvara, SA Tartu Ülikooli Kliinikum, Tallinna Tehnikaülikool, Tartu Ülikool, SA Ida-Viru  Keskhaigla,  kohalikud omavalitsused, sh. Tallinn, Tartu, Viljandi, Pärnu, Haapsalu, Jõhvi, Põlva, Saue, Vinni, Pärnu-Jaagupi, Saku, Kuusalu.

P.P. Ehitusjärelevalve OÜ on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige alates 05. aprillist 2012.a

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

Pildid / - Kaubanduskoda-150x150

 

Visioon

Pühenduda kliendi soovidele. Aitame realiseerida kliendi visiooni mõttest reaalsuseni, pakkudes seejuures igakülgset abi, et lõpptulemus oleks oodatud kvaliteediga. Oleme kohal, et kuulata klienti, tegutseda lähtuvalt tema soovidest ning seista tema huvide eest.

Olla turu professionaalseim teenusepakkuja. Meie ettevõtte kollektiiv koosneb meeskonnast, mitte indiviididest. Ühtse tiimina tegutsedes tagame kliendile tema visioonist lähtuva ning ekspertide poolt läbimõeldud ja hoolikalt planeeritud lõpptulemuse.

Pakkuda kompleksteenust ja tagada sellega kogu ehitusprotsessi ühtlane kõrge kvaliteet. Haldame kogu protsessi alates projekteerimise lähteülesande koostamisest kuni ehitise valmimiseni.

Missioon

P.P. Ehitusjärelevalve visiooniks on olla nii headel, kui ka keerulistel aegadel usaldusväärne partner ehitusprotsessis nii oma klientidele, kui ka koostööpartneritele. Soovime olla eeskätt eraklientide, aga ka riiklike asutuste esimene ning teadlik valik ehitiste püstitamise konsultatsioonis, projektijuhtimises ja omanikujärelevalves.