Ehitusjärelevalve
Vali leht
Projekt
Vali leht
Labor
Vali leht
Ettevõtte tutvustus

P.P. Ehitusjärelevalve OÜ on 2006. aastal asutatud Eesti erakapitalil põhinev omanikujärelevalve ja konsultatsiooni teenust pakkuv ettevõte. Alates 2015. aastast tegeleme ka teede ja rajatiste projekteerimisega.

Meie visiooniks on olla nii headel, kui ka keerulistel aegadel usaldusväärne partner ehitusprotsessis nii oma klientidele, kui ka koostööpartneritele. Soovime olla eeskätt eraklientide, aga ka riiklike asutuste esimene ning teadlik valik ehitiste püstitamise konsultatsioonis, projektijuhtimises ja omanikujärelevalves.

Meie eesmärk on pühenduda kliendi soovidele. Aitame realiseerida kliendi visiooni mõttest reaalsuseni, pakkudes seejuures igakülgset abi, et lõpptulemus oleks oodatud kvaliteediga ja keskkonnasõbralik. Oleme kohal, et kuulata klienti, tegutseda lähtuvalt tema soovidest ning seista tema huvide eest.

Meie ettevõtte kollektiiv koosneb meeskonnast, mitte indiviididest. Ühtse tiimina tegutsedes tagame kliendile tema visioonist lähtuva ning ekspertide poolt läbimõeldud ja hoolikalt planeeritud lõpptulemuse.

Pakume kompleksteenust, et tagada sellega kogu ehitusprotsessi ühtlane kõrge kvaliteet. Haldame kogu protsessi alates projekteerimise lähteülesande koostamisest kuni ehitise valmimiseni.

P.P. Ehitusjärelevalve OÜ on Eesti Kaubandus-Tööstukoja-, Eesti Taristuehituse Liidu- ning EKEL liige.

Pildid / - Kaubanduskoda-150x150 Pildid / - ekel_logo_blue Taristuliidu logo