P.P. Ehitusjärelevalve OÜ

Ettevõtte tutvustus

P.P. Ehitusjärelevalve sai alguse P.P. Ehitus OÜ´st mis asutati 1991.a ning põhitegevuseks oli ehitusteenuse pakkumine. 2003.a alustati omanikujärelevalve teenuse (sh. insenertehnilised konsultatsioonid, ekspertiisid jms) pakkumisega. P.P. Ehitusjärelevalve OÜ alustas tegevust 01.06.2006.a ning tegutseme üle Eesti.

P.P. Ehitusjärelevalve OÜ peamisteks tegevusaladeks on:

  • OMANIKUJÄRELEVALVE
  • KONSULTATSIOON
  • EKSPERTIIS/MÕÕDISTUS
  • PROJEKTIJUHTIMINE
  • KREDEX`I TEHNILINE KONSULTANT

Projektide teostamine algab alati Tellija lähteülesande hoolika tundma õppimisega ning vastav tegevus kavandatakse, viiakse ellu ja antakse üle Tellijale alati täpselt vastavalt Tellija soovile. Tellija usalduse õigustamine on meie pidev soov ning vajadus.

Meie klientideks on väga suures osas riikliku sektori asutused, seda nii omanikujärelevalve ja ehituse projektijuhtimise, kui ka ehitusprojektide ekspertiiside teostamise/korraldamise ning projekteerimise ja ehituse riigihangete ettevalmistamise osas.
Näitena võib välja tuua: Kaitseministeerium, Siseministeerium, Sotsiaalministeerium, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ning Kultuuriministeeriumi haldusalas olevad asutused, Maanteeamet, Kaitseliit, AS Riigi Kinnisvara, SA Tartu Ülikooli Kliinikum, Tallinna Tehnikaülikool, Tartu Ülikool, SA Ida-Viru  Keskhaigla,  kohalikud omavalitsused, sh. Tallinn, Tartu, Viljandi, Pärnu, Haapsalu, Jõhvi, Põlva, Saue, Vinni, Pärnu-Jaagupi, Saku, Kuusalu.

P.P. Ehitusjärelevalve OÜ on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige alates 05. aprillist 2012.a

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

Top